Прокат каяків в Києві - поруч з Південним мостом (ст.м. Славутич)

прокат каяков киев южный мост

Ми з радістю повідомляємо усім любителям каякінгу про пункт прокату мережі "Каяк Каное Центр" поруч з Південним мостом. Прокат каяків (байдарок) в Києві розташований в зручному та доступному місці - на пляжі під Південним мостом, поруч із станцією метро Славутич (прокат добре помітно з моста при переїзді через Дніпро з правого на лівий берег). Тепер любителі активного відпочинку з  Харківського масиву всього лише в 10-15 хвилинах на метро від нових пригод та вражень.

 

Контакти: +(38) 097-902-22-62       E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">
При несприятливих погодніх умовах - пункт прокату може не працювати, прохання уточнювати за телефоном.

Контакти прокату поруч з Південним мостом:

тел.: 097-902-22-62 (менеджер станції прокату) або 067-866-24-24 (менеджер по роботі з клієнтами)

Від станції метро "Славутич" виходити наліво і йти в бік моста, щоб потрапити на пляж потрібно пройти в бік Дніпра уздовж ЖК "Рів'єра" (10-поверховий біло-блакитний будиноку) пройти повз нього направо і далі прямо. На розвилці - лівіше і прямо.

Якщо ви будете їхати на своєму авто - необхідно повернути з проспекту М.Бажана направо в бік дачного масиву "Осокорки" і після спуску (на другому світлофорі) знову повернути направо і далі прямо, не звертаючи проїхати уздовж двох блакитно-білих будинків - до Дніпра і пляжу. (Поруч з пляжем є великий паркувальний майданчик, приблихно на 30 авто).

2017-03-09-1

Станція прокату на Славутичі дозволяє любителям каякінгу дослідити нові окраїни та плавні Жукового острова, дійти до Козачого острова, канали та озера дачного району Осокорків - Підбірна, Небреж, Мартишев, Тягле та ін., а такоже плавні неподалік с. Вишеньки.

Нижче наведено приклади можливих маршрутів з нашого пункту прокату поруч з Південним мостом. Для перегляду детальної карти маршрутів перейдіть нижче на карту з розташуванням точок прокату та варіантами маршрутів.

Можливий маршрут №1 - від Південного моста до Дарницкого моста, довкола острова Великий (для новачків); тривалість прогулянки - 45-50 хв., протяжність маршрута - близько 5 км.

Можливий маршрут №2 - від Південного моста до девіаційної вежі, київського водоспаду, каналівм та плавнів Жукового острова і назад. Маршрут средньої  складності, на цілий день (8-10 годин), протяжність маршрута - 20-25 км.

Можливий маршрут №3 - марштур в "Екопарк Осокорки" від Південного моста в канали дачного масиву Осокорки з виходом на озера Мартишів, Небреж, Святище, Тягле. Для людей з деяким рівнем підготовки та людбителів далеких маршрутів. Вимагає переносів спорядження через декілька дамб. Тривалість - на цілий день (7-10 годин), довжина маршрута - 24-27 км.

Ви також можете самостійно вибудувати для себе свій персональний маршрут, який підійде семе для вас.

___________

**Вихід на воду строго тільки в страхувальних жилетах та після проведення інструктажу.

Стосовно бронювання каяків

На наших прокатах можливе бронювання, але в дуже обмежених випадках:

1) Ми бронюємо спорядження на початок роботи прокату - до відкриття прокату (на буднях - до 10:15, на вихідних - до 9:15)

2) Бронювання також можливе, якщо ви замовляєте та оплачуєте прокат спорядження на цілий день або на декілька днів.

3) Бронювання може здійснюватися для обслуговування корпоративних заходів, днів народжень та великих груп (оплачується наперед за корпоративним тарифом, який погоджується окремо в кожному індивідуальному випадку).

4) При бронюванні оплата здійснюється наперед (мінімальне замовлення - три години прокату).

5) Ви повинні приїхати на прокат заздалегідь. Відлік часу розпочнеться в обумовлений час, а не з моменту вашого виходу на воду.

Бронювання в середині дня неможливе, особливо у вихідні дні.

Це пов'язано з тим, що ми не знаємо коли з води повернуться каяки/SUP, які взяли до цього і спрогнозувати це вкрай важко. А коли ми не знаємо чи каяк/SUP повернеться до моменту вашого приїзду - ми не можемо вам щось обіцяти.

*З питань бронювання каяків для корпоративних та групових заходів просимо звертатися за телефоном: 

(+38)067-866-24-24 або (+38)068-303-65-65 

 

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний*
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

*У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА! З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15 хв на воді додають вам 2,5% знижки на загальну вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.

 

Мінімальне замовлення - 30хв., мінімальний крок часу- 15 хв. (0,25 год.), у випадку проміжного часу округлення здійснюється в більшу сторону.

*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. 

Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Rental Agreement is available at our Google disc. 
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Розташування станцій прокату в Києві та маршрути

 

Моделі каяків на прокаті поруч Південного моста, Київ

   

Всего каяков на прокате:

30 каяков + 8 досок для SUP

Всего посадочных мест:

44 + 4 детских, а также 8 мест на SUP

Цена проката:

см. выше (зависит от модели каяка и длительности проката)

 

Фотогалерея прокат Південний міст