Прокат каяків та SUP в Києві

В Києві для вас працюють 4 станції прокату каяків:

  • - в Гідропарку (зліва за Венеціанським мостом),
  • - на пляжі поруч з Південним мостом (400 м. від станції метро Славутич),
  • - на Оболонській Набережній - на пляжі Наталка, неподалік від Собору за адресою вул. Прирічна, 5А,
  • - на Березняках (зліва від ресторану "МАЯК", навпроти будинку Дніпровська Набережна, 7).
Gidropark Slavutich Obolon Obolon
Гідропарк
(+38)067-924-74-70
Славутич (Південний міст)
(+38)097-902-22-62
Оболонь (пляж Наталка)
(+38)067-307-07-45
Березняки
(+38)097-013-39-13

На прокатах каяків в Києві ви можете чудово провести час одни, усією сім'єю або великою гучною компанією і навіть цілим офісом. Покататися декілька годин на звичайних прогулянкових каяках, сходити в похід вихідного дня на туристичних каяках або потестувати останні світові новинки в сфері каякінгу, а також деякі ексклюзивні моделі каяків - все це можливо на пунктах прокату каяків мережі "Каяк Каное Центр" в Києві. Це також чудова можливысть спробувати різні каяки перед покупкою, щоб максимально точно підібрати для себе той каяк який уде відповідати вашим потребам.

 

E-mail для відгуків та пропозицій: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

_________________ 

*З питань бронювання каяків для корпоративних та групових заходів просимо звертатися за телефоном: 

067-866-24-24 або 068-303-65-65

**Більш детальний опис ви знайдете на окремій сторінці кожного з пунктів прокату.

Подивитися "Піблічний Договір (оферту) на прокат каяків/каное/SUP-дощок".

Ми також є в соціальних мережах:  

 

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА!  З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15хв. на воді додають вам 2,5% знижки на вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.
*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Public offer is available at our web page: http://www.kayakcenter.com.ua/predlagaem/prokat/prokat-kayakov-kiev
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Розташування станцій прокату в Києві та маршрути

 

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний**
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

*Станція прокату каяків в Гідропарку працює без вихідних.

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

**У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Фотогалерея Гідропарк, Київ