Прокат каяків та SUP в Києві

В Києві для вас працюють 7 станцій прокату каяків:

1. - в Гідропарку (зліва за Венеціанським мостом) - Каяк Каное Центр Гідропарк,

2.  - Каяк Каное Центр Славутич - на пляжі поруч з Південним мостом (400 м. від станції метро Славутич).

3. - на Оболонській Набережній - на пляжі Наталка, неподалік від Собору за адресою вул. Прирічна, 5А, - Каяк Каное Центр Оболонь

4. - на Березняках (зліва від ресторану "МАЯК", навпроти будинку Дніпровська Набережна, 7) - Каяк Каное Центр - Березняки.

5. - Каяк Каное Центр на затоці річки Десенка, Троєщина (навпроти SkyMall);

6. - Каяк Каное Центр на ощері Мартишів на Осокорках, в кінці 55-ї Садової вулиці (заїзд з вулиці Єлизавети Чавдар)

7. - Каяк Каное Центр на Корчватому, затока Галерна. За новим будинком по вул. Набережно-Курчуватська, 29 

В планах до сердини літа також запустити ще дві станції прокату каяків в місті Києві: 

- Каяк Каное Центр на озері Тягле та 

- Каяк Каное Центр на затоці Собаче Гирло на Оболоні

 

Gidropark Slavutich Obolon Obolon

Каяк Каное Центр

Гідропарк

(+38)067-924-74-70

 

Каяк Каное Центр

 Славутич (Південний міст)

(+38)097-902-22-62

 

Каяк Каное Центр

Оболонь (пляж Наталка)

(+38)067-307-07-45

 

Каяк Каное Центр

Березняки

(+38)097-013-39-13

 

Мартишів Десенка Корчувате Собаче Гирло

Каяк Каное Центр

Мартишів

(+38)067-476-71-79

Каяк Каное Центр

Десенка

(+38)067-866-24-24

Каяк Каное Центр

Корчувате

(+38)067-476-71-81

Каяк Каное Центр

Собаче Гирло

(+38)067-866-24-24

На прокатах каяків в Києві ви можете чудово провести час одни, усією сім'єю або великою гучною компанією і навіть цілим офісом. Покататися декілька годин на звичайних прогулянкових каяках, сходити в похід вихідного дня на туристичних каяках або потестувати останні світові новинки в сфері каякінгу, а також деякі ексклюзивні моделі каяків - все це можливо на пунктах прокату каяків мережі "Каяк Каное Центр" в Києві. Це також чудова можливість спробувати різні каяки перед покупкою, щоб максимально точно підібрати для себе той каяк який уде відповідати вашим потребам.

Кожного тижня ми проводимо походи на каяках в цікаві місця в акваторії Києва. Зазвичай це походи на цілий день, з ранку до вечора, не більше 25-30 км. 

E-mail для відгуків та пропозицій: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

_________________

Стосовно бронювання каяків

На наших прокатах можливе бронювання, але в дуже обмежених випадках:

1) Ми бронюємо спорядження на початок роботи прокату - до відкриття прокату (на буднях - до 10:15, на вихідних - до 9:15)

2) Бронювання також можливе, якщо ви замовляєте та оплачуєте прокат спорядження на цілий день або на декілька днів.

3) Бронювання може здійснюватися для обслуговування корпоративних заходів, днів народжень та великих груп (оплачується наперед за корпоративним тарифом, який погоджується окремо в кожному індивідуальному випадку).

4) При бронюванні оплата здійснюється наперед (мінімальне замовлення - три години прокату).

5) Ви повинні приїхати на прокат заздалегідь. Відлік часу розпочнеться в обумовлений час, а не з моменту вашого виходу на воду.

Бронювання в середині дня неможливе, особливо у вихідні дні.

Це пов'язано з тим, що ми не знаємо коли з води повернуться каяки/SUP, які взяли до цього і спрогнозувати це вкрай важко. А коли ми не знаємо чи каяк/SUP повернеться до моменту вашого приїзду - ми не можемо вам щось обіцяти.

*З питань бронювання каяків для корпоративних та групових заходів просимо звертатися за телефоном: 

068-303-65-65

або на гарячу лінію 067-866-24-24 

**Більш детальний опис ви знайдете на окремій сторінці кожного з пунктів прокату.

 

Подивитися "Публічний Договір (оферту) на прокат каяків/каное/SUP-дощок".

Ми також є в соціальних мережах:  

 

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний*
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

*У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА! З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15 хв на воді додають вам 2,5% знижки на загальну вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.

 

Мінімальне замовлення - 30хв., мінімальний крок часу- 15 хв. (0,25 год.), у випадку проміжного часу округлення здійснюється в більшу сторону.

*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. 

Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Rental Agreement is available at our Google disc. 
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Розташування станцій прокату в Києві та маршрути

 

Фотогалерея Гідропарк, Київ