Прокат каяків в Гідропарку

 

прокат каяков Гидропарк

Пункт прокату каяків в Гідропарку є одним з перших пунктів прокату в нашій мережі та одним з самих популярних. На прокаті каяків в київському Гідропарку ви можете чудово провести час як один так і великою шумною компанією або навіть цілим офісом.

Прокат каяків розташований на острові Долобецький, зліва за Венеціанським мостом. (Доїхати можно на метро до ст.м. "Гідропарк" а далі три хв. пішки).

Контакти: (+38) 067-924-74-70       E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">
При несприятливих погодних умовах пункт прокату может не працювати, прохання уточнювати за телефоном.

Покататися декілька годин на комфортних прогулянкових каяках, сходити в похід вихідного дня на туристичних каяках або потестувати остані світові новинки каякінгу, а також деякі ексклюзивні моделі каяків - все це можливо на прокаті каяків в Гідропарку. Це чудовий шанс спробувати різні каяки перед покупкою, щоб максимально точно зрозуміти для себя що саме вам потрібно від каяка.

Пункт прокату каяків в Гідропарку чудово підходить для сімейного дозвілля та відпочинку з дітьми. Ми розташовані на унікальній закритій акваторії, куди немає доступу катерам, моторним човнам та водним мотоциклам, але при цьому є вільний вихід на Дніпро та Десенку. Ваші діти зможуть самостійно кататися на каяках не боячись що хтось може їх збити або перевернути хвилею від катера.

Для дітей є спеціальні дитячі та підліткові жилети, весла с невеликими лопастями, якими зручно і зовсім не важко веслувати дітям або тендітним дівчатам.

При бажанні ви можете зробити коротку прогулянку вздовж пляжів або довкола острова Гідропарк, оглянути усі краєвиди Киева з води та побачити з води багато обєкттів історичної спадщини, які приховані від цікавого ока з берега.

Поруч з нами розташований також цікавий мотузковий парк, який неодмінно сподобається малим дітям, а також ресторан на воді, де ви зможете відпочити після водної прогулянки та відновити свої сили. Поруч також є невеликий паркінг, де можна залишити своє авто.

map-gidropark

_________________

Стосовно бронювання каяків

На наших прокатах можливе бронювання, але в дуже обмежених випадках:

1) Ми бронюємо спорядження на початок роботи прокату - до відкриття прокату (на буднях - до 10:15, на вихідних - до 9:15)

2) Бронювання також можливе, якщо ви замовляєте та оплачуєте прокат спорядження на цілий день або на декілька днів.

3) Бронювання може здійснюватися для обслуговування корпоративних заходів, днів народжень та великих груп (оплачується наперед за корпоративним тарифом, який погоджується окремо в кожному індивідуальному випадку).

4) При бронюванні оплата здійснюється наперед (мінімальне замовлення - три години прокату).

5) Ви повинні приїхати на прокат заздалегідь. Відлік часу розпочнеться в обумовлений час, а не з моменту вашого виходу на воду.

Бронювання в середині дня неможливе, особливо у вихідні дні.

Це пов'язано з тим, що ми не знаємо коли з води повернуться каяки/SUP, які взяли до цього і спрогнозувати це вкрай важко. А коли ми не знаємо чи каяк/SUP повернеться до моменту вашого приїзду - ми не можемо вам щось обіцяти.

*З питань бронювання каяків для корпоративних та групових заходів просимо звертатися за телефоном: 

(+38)067-866-24-24 або (+38)068-303-65-65

Загальна кількість посадкових місць на прокаті - 80 + 6 дитячих. (При необхідності прокатний парк може бути збільшено до 120 посадкових місць + 12 дитячих за рахунок каяків з інших пунктів прокату та резервних каяків).

Контакти:

тел.: (+38)067-924-74-70 (менеджер прокату)

або (+38)067-866-24-24

____________

**Вихід на воду строго тільки в страхувальних жилетах та після проведення інструктажу.

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний*
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

*У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА! З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15 хв на воді додають вам 2,5% знижки на загальну вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.

 

Мінімальне замовлення - 30хв., мінімальний крок часу- 15 хв. (0,25 год.), у випадку проміжного часу округлення здійснюється в більшу сторону.

*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. 

Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Rental Agreement is available at our Google disc. 
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Розташування станцій прокату в Києві та маршрути

 

Моделі каяків на станції прокату в Гідропарку

   

Всего каяков на прокате:

33 каяка + 4 SUP-доски

Всего посадочных мест:

48 + 4 детских

Цена проката:

см. выше (зависит от модели каяка и длительности проката)

 

Фотогалерея Гідропарк, Київ