Веслувальний марафон "Шлях на Січ"

8 жовтня в Запоріжжі відбудеться легендарний веслувальний марафон "Шлях на Січ".

Sich1

Подолавши 30 км навколо скелястих берегів, і пробігши 800 м учасники фінішують в самому серці Хортиці - Запорізької Січі. Дніпро восени може зустріти спортсменів бурхливою течією, як альтернатива, на небезпечній ділянці буде організовано обнесення човнів берегом.

Sich21

В цьому році до вже традиційних класів двомісних каяків К2 і одномісних каяків К1 додається нові класи SUP і К2 Vista.

SUP- це гонка на дошках для веслування стоячи, популярний світовий тренд, що динамічно розвивається і в нашій країні. Учасники на SUP дошках змагатимуться за скороченим маршрутом довжиною 18 км.

К2 Vista - це перший в Україні монокласс двомісних туристичних каяків. Ідея в тому, щоб зробити гонку максимально справедливою, де визначальним буде сила гребців, а не технічна перевага їх човнів. Ми не дискримінуємо власників інших човнів, але запрошуємо всіх охочих взяти участь в гонці на каяках Vista і в очному поєдинку виявити найсильніший екіпаж. Стимулом для цього буде супер приз, який дістанеться одному з переможців класів К2 Vista, К1 або SUP.

Всі призери гонки "Шлях на Січ" отримають подарункові сертифікати від інтернет магазину "Каяк Маркет": 3000 грн за перше місце, 2000 грн за друге та 1000 грн за третє місце. До того ж переможці в своїх класах (крім класу К2) розіграють супер приз - розкішний каяк Necky Manitou 14 в кольорі шторм.

Загальна сума призового фонду "Шлях на Січ" становить 48000 грн.!!!

Хто може приймати участь в гонці і які вимоги до спорядження?

У гонці "Шлях на Січ" може брати участь будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років і який зареєструвався до 07 жовтня 2017 року. Для учасників "Шлях на Січ" вартість реєстрації складатиме 350 грн.

Якщо учасник зареєструється відразу на дві гонки "Шлях на Січ" і "Shark Attack", вартість реєстрації складатиме 500 грн. Після реєстрації на e-mail Вам буде надіслано листа з координатами для оплати стартового внеску.

Заявка на участь в перегонах "Шлях на Січ"

 Відповідно до Регламенту в гонці не можуть брати участь надувні каяки, а також олімпійські байдарки та їх модифікації. В класі К1 лімітом є довжина каяка не більш ніж 550 см і ширина не менш ніж 52 см. Це зроблено для того, щоб найшвидші моделі каяків surf ski не мали суттєвої переваги. У класі К2 обмеження за розмірами каяка відсутні. У класі К2 Vista всі виступають на однакових каяках Perception Vista. Таким чином в гонці може взяти участь практично будь-який туристичний каяк, як поліетиленовий, композитний, так і каркасний. 

У категорії SUP допускаються дошки будь-якого розміру і конструкції.

Єдине обмеження продиктоване турботою про безпеку учасників: будь-який плавзасіб має бути в справному стані і без серйозних конструктивних переробок. У разі невідповідності плавзасоба, або його технічного стану, регламенту організатори можуть зняти його з участі в змаганні.

 Обов'язковою умовою для учасників в каяках є наявність рятувального жилета фабричного виробництва з підйомною силою не менш 50 N. Для учасників на SUP дошках обов'язковим є наявність рятувального жилета, або страхувального шнура - ліша.

 Поради учасникам

Ми рекомендуємо кожному спортсмену мати з собою запас води 1.5 л, телефон в непромокаючій упаковці і свисток для подачі сигналів. Хоч в регламенті немає обмеження по мінімальній довжині каяків, ми не радимо брати участь в гонці на каяках довжиною менш ніж 4 м. На такому каяку мова буде йти не про перемогу в змаганні, а про можливість закінчити дистанцію у відведений час.

Якщо у вас немає свого каяка мережа "Каяк Каноє Центр" може запропонувати Вам каяки та SUP дошки кращих світових брендів, як для участі в змаганні, так і для тренувань. Для учасників гонки вартість оренди повного комплекту спорядження в день змагання буде коштувати:

каяк К1:             - 275 грн.

каяк К2 Vista:  - 375 грн.

SUP дошка:      - 275 грн.

Також, ми чекаємо зареєстрованих учасників на тренування. Для них в Запоріжжі, Дніпрі та Києві "Каяк Каное Центр" робить спеціальні знижки 30% на прокат каяків і SUP дошок.

 Телефони для бронювання і прокату спорядження:

 Запоріжжя 096-420-20-32                  Дніпро 098-064-78-87                  Київ 097-967-75-76

Каяк Каное Центр                                                                                        Заявка на участь в перегонах "Шлях на Січ"

Час збиратися всім каякерам разом. Або де займаються українські каякери

прокат каяков Киев

В 2014-м году выполнилось 5 лет с начала работы он-лайн магазина Pobeach-kayaks (который перерос в дальнейшем в он-лайн магазин каяков «КаякМаркет») и 4 года с момента открытия наших первых пунктов проката каяков. За это время мы прошли длительный и сложный путь и выросли от единичных поставок нескольких моделей каяков под заказ до одного из самых узнаваемых магазинов во всей восточной Европе и развили сеть партнерских прокатов, которых насчитывается уже более 15 по всей Украине.

Оглядываясь на пройденный путь, мы уже можем уверенно сказать, что пришло время для каякеров  собираться вместе, поскольку собираться уже есть где и есть кому (часто наши партнеры – это собственники баз отдыха, туристические компании или просто люди, которые настолько любят каякинг, что решили сделать его частью своей жизни и открыли собственные пункты проката каяков).

Подробнее...

Прокат каяків в Ізмаїлі та тури водами Бесарабії

прокат каяков Измаил

Каяк-Каноэ Центр представляет Вашему вниманию новое место на водной карте Украины где можно весело и активно провести время и походить очень интересными водными маршрутами. В этом году начинает свою полноценную работу новый прокат каяков (байдарок) и SUP в г. Измаил, Одесской области. 

P.S. Таки да! Это уже второй прокат хороших каяков возле Одесы! 

Контакты: (+38)067-254-61-01     E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
При неблагоприятных погодных условиях - пункт проката может не работать, просьба уточнять по телефонам.

 

Подробнее...

Байдарочное ориентирование "Архипелаг-2013"

Соревнование Архипелаг-2013

В эти выходные, 1-2 июня 2013 года состоится ежегодное соревнование на байдарках "Архипелаг-2013".

Место проведения - район Новомосковска/Новоселовки. Местность - плавни площадью около 17 квадратных километров в месте разлива р.Самара. Центр соревнований расположен в парке отдыха "Новоселица".

Подробнее...