Прокат каяков на Оболони

прокат каяков Оболонь

С конца сентября 2016 года на Оболонской набережной в Киеве открылся новый пункт проката каяков сети Каяк Каное Центр, это уже третий наш прокат по счету в Киеве.

Благодаря запуску нового проката станут возможными туристические походы вниз по Днепру вдоль практически всего Киева - от набережной на Оболони - до Южного моста на Осокорках, а также походы к устью Десны и в протоку Бобровня с выходом на более чистый приток Днепра - Десенку. 

Новый прокат каяков на Оболони будет работать в обычном режиме уже с начала апреля 2017 года, а цены будут одинаковые на всех пунктах проката сети - как на прокате каяков в Гидропарке или на Славутиче.

Вместительность проктата с начала нового сезона 2017 года будет на уровне 40 мест, с дальнейшим увеличением количества посадочных мест. 

Отдельное внимание будет приделено развитию направления SUP, которых планируется не менее 10 шт. 

Попробовать покататся на каяках на новом прокате на Оболоне можно уже сейчас, по предварительной договоренности. 

тел.: 0673070745; 0636113037 или 067-866-24-24

___________

**Выход на воду строго только в спасательных жилетах  и после проведения инструктажа.

 

 

 

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА!  З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15хв. на воді додають вам 2,5% знижки на вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.
*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Public offer is available at our web page: http://www.kayakcenter.com.ua/predlagaem/prokat/prokat-kayakov-kiev
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Розташування станцій прокату в Києві та маршрути

 

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний**
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

*Станція прокату каяків в Гідропарку працює без вихідних.

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

**У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Фотогалерея Оболонь-Наталка