Прокат каяків на Березняках

З радістю повідомляємо усім любителям каякінгу про відкриття четвертого пункту прокату мережі Каяк Каное Центр в Києві. Новий прокат каяків (байдарок) в Києві розташований в зручному та доступному місці - на пляжі поруч з мостом Патона - на Березняках.

Тепер любителів активного відпочинку с Харківського шосе, Дарницької площі, Комфорт Тауну та Березняків відокремлює від нового пункту прокату каяків та SUP всього 10-15 хвилин.

Контакты: +38 (097) 013-39-13       E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Якщо ви будете їхати на своєму авто - потрібно звернути (з моста Патона) на Дніпровську Набережну, проїхати ТЦ SilverBreez і повернути на парковку направо (до ресторану "Маяк"). 

Це вже 4-й пункт прокату каяків нашої мережі "Каяк Каное Центр" в Києві. Графік роботи та ціни на новому пункті прокату такий же, як і на унших станціях прокату нашої  мережі в Києві.

Прокат на Березняках є ідеальною локацією для проведення корпоративних та групових заходів на каяках. З питань бронюрованя каяків та САП-дощок для проведення корпоративів або групових прогулянок (понад 10 осіб) просимо звертатися за телефоном 067-866-24-24

Загальна кількість посадкових місць на прокаті - 28 + 3 дитячих. (При необхідності прокатний парк може бути збільшено до 60 посадкових місць за рахунок каяків з інших пунктів прокату мережі та резервних каяків). Кількість САП-дощок на прокаті - 7 шт.

**Вихід на воду строго лише в страхувальних жилетах та після проведення інструктажу.

Стосовно бронювання каяків

На наших прокатах можливе бронювання, але в дуже обмежених випадках:

1) Ми бронюємо спорядження на початок роботи прокату - до відкриття прокату (на буднях - до 10:15, на вихідних - до 9:15)

2) Бронювання також можливе, якщо ви замовляєте та оплачуєте прокат спорядження на цілий день або на декілька днів.

3) Бронювання може здійснюватися для обслуговування корпоративних заходів, днів народжень та великих груп (оплачується наперед за корпоративним тарифом, який погоджується окремо в кожному індивідуальному випадку).

4) При бронюванні оплата здійснюється наперед (мінімальне замовлення - три години прокату).

5) Ви повинні приїхати на прокат заздалегідь. Відлік часу розпочнеться в обумовлений час, а не з моменту вашого виходу на воду.

Бронювання в середині дня неможливе, особливо у вихідні дні.

Це пов'язано з тим, що ми не знаємо коли з води повернуться каяки/SUP, які взяли до цього і спрогнозувати це вкрай важко. А коли ми не знаємо чи каяк/SUP повернеться до моменту вашого приїзду - ми не можемо вам щось обіцяти.

*З питань бронювання каяків для корпоративних та групових заходів просимо звертатися за телефоном: 

(+38)067-866-24-24 або (+38)068-303-65-65